Országos tisztségviselők 2016

A Csemadok Országos Elnökségének tagjai a 2016-2020 választási időszakban

Név:
Tisztség:
Bárdos Gyula országos elnök
Köteles László általános alelnök
Mézes Rudolf Nyugat-Szlovákiai regionális alelnök
Balogh Gábor Közép-Szlovákiai regionális alelnök
Kopasz József Kelet-Szlovákiai regionális alelnök
Varga Tibor ifjúsággal foglalkozó elnökségi tag
Kiss Beáta szórványokkal foglalkozó elnökségi tag
Hrubík Béla elnökségi tag
Sátor Zoltán elnökségi tag
Rózsa Ernő az elnökség tiszteletbeli tagja


A Csemadok Országos Ellenőrző Bizottság tagjai a 2016-2020 választási időszakban

Név:
Tisztség:
Nagy Anikó elnök
Bózsing Katalin tag
Dobosi Victoria tag
Fecsó Kassai Yvett tag
Fekete Zoltán tag
Molnár Zsuzsa tag
Mórocz Péter tag


A Csemadok Országos Tanácsának tagjai a 2016-2020 választási időszakban

(Az országos tanács tagjait az Alapszabály értelmében a területi konferenciákon választják meg a Csemadok Országos Tanácsa és Elnöksége által meghatározott kritériumok alapján.)

Név:
Terület:
E-mail:
Nagy Elza Pozsony-város nagyelza1@gmail.com
Foglszinger Attila Pozsony-város foglszinger.attila@gmail.com
Bárdos Gyula Szenc bardosgy2010@gmail.com
Hornyák István Szenc hornak5@mail.t-com.sk
Galambos Erzsébet Szenc gombika@centrum.cz
Časny Alajos Szenc starosta@boldog.sk
Baranyay Alajos Galánta obecziharec@mail.t-com.sk
Jurás Lívia Galánta tesedikovo.zsvjm@gmail.com
Mézes Rudolf Galánta csemadok@gmail.com
Mészáros Győző Galánta meszaros.viki@gmail.com
Botka Ferenc Galánta fbotka@misnet.sk vagy botka@sala.sk
Száraz Erzsébet Galánta szarazerzsebet@freemail.hu
Bittera Zsuzsanna Dunaszerdahely csemadokvm@gmail.com
Földváry Terézia Dunaszerdahely terezia.foldvaryova@blatnanaostrove.sk
Botló Judit Dunaszerdahely judit355@gmail.com
Fodor Denisza Dunaszerdahely fodordenisza@freemail.hu
Sátor Zoltán Dunaszerdahely sator.zoltan@freemail.hu
Kantár Éva Érsekújvár kantareva@freemail.hu
Búcsi Teréz Érsekújvár bucsiterez@gmail.com
Farkas Tibor Érsekújvár farkas@carismatv.sk
Petheő Attila Komárom petheoattila@gmail.com
Nagy Péter Komárom elektronagy@stonline.sk
Szalay Rozália Komárom ocuklnema@nextra.sk
Vass Laura Komárom vass.laura1@gmail.com
Ladányi Lajos Nyitra lajos.ladanyi@gmail.com
Kiss Beáta Léva kbkissbea@gmail.com
Szarka Katalin Léva k.szarkova@gmail.com
Török Alfréd Léva  torok.alfred@mail.t-com.sk
Balogh Gábor Nagykürtös kbgb@azet.sk
Hrubík Béla Nagykürtös hrubik.bela@gmail.com
Kliment Éva Nagykürtös csemadokntv@gmail.com
Koronczi Ferenc Losonc koronczi@profuturo.sk
Galcsík Károly Losonc csemadoknogradi@mail.t-com.sk
Tóth Csilla Rimaszombat tmadaraszcsilla@gmail.com
Albert Éva Rimaszombat alberteva@szm.sk
Cerovský Gyula Rimaszombat juliusc@centrum.sk
Miko Attila, PaeDr. Tornalja mikoattila22@gmail.com
Molnár Katalin, Ing. Tornalja molnar.katalin55@gmail.com
Zsemlicska Mária Rozsnyó viragocska27@azet.sk
Tóth Lucia Rozsnyó lucatoth79@gmail.com
Bakos Erzsébet Rozsnyó alzbetabakosova@azet.sk
Csoltkó Jenő Kassa-vidék csoltko@freemail.hu
Köteles László Kassa-vidék koteles@azet.sk
Koleszár János Kassa-vidék koleszar_j@azet.sk
Komjáti Attila Kassa-vidék komjati.attila@gmail.com
Kolár Péter Kassa kolar@netax.sk
Rácz Valéria Kassa Valeria.Racz@vucke.sk
Üveges Róbert Nagymihály uvegesrobert@pobox.sk
VargaTibor Nagymihály vtibi.mail@gmail.com
Kopasz József Tőketerebes obec@velketrakany.sk
Zvolenský Gabriella Tőketerebes kcmap.kralovskychlmec@gmail.com